Kurumsal Satış Ankara

Kurumsal Satış Ankara

Ankara Arçelik Kurumsal Pazarlama

Ankara’da kurumsallık adını genel manada kapsayan ve aynı zamanda kendi sektöründe 1 numara haline gelen Arçelik, her geçen gün çıtayı biraz daha yukarı taşımaktadır. Üstün hizmet anlayışı, kaliteden ödün vermeyişi, sürekli olarak müşteriyle yakın temas görüşmeleri, her konuya hoş görülü tavrı, profesyonel kadrosu, son teknoloji ürünleriyle evinizi, işyerinizi yenilerken farkı hissetmeniz için hiçbir girişimden geri kalmaz.

Dünyanın 7 farklı ülkesindeki, 18 üretim merkezi açıldığı günden bu yana 32 ülkede 34 adet satış ve pazarlama ofisleri açılmasına vesile oldu. Rusya, Çin, Polonya, Güney Afrika ve 130 ülkede Türkiye’yi temsil etmenin sorumluluğunu taşıyarak, çizmiş olduğu yolda emin adımlarla ilerlemektedir.

İşimize gösterdiğimiz ilgi ve alakanın kanıtı olarak sadece yurtdışı değil, Ankara Arçelik kurumsal satış firmasından, Dünya’nın öbür ucuna eşit hizmet götürmekteyiz.

Arçelik’i Kurumsal Yapan Değerler

İlk olarak bilinmesi gereken Arçelik, 1955 yılından bu yana tek bir yanlış içerisinde bulunmadan, belirlediği hedeflere doğru ilerlemektedir. Bu amaç dışına sapmadan her geçen zamanı kaliteye yansıtarak sizlere hak ettiğiniz hizmeti sunmaktan gurur duyarız.

  • Tam olarak 130 farklı ülkede, birbirinden kaliteli markaları çatısına toplayarak, satış ve pazarlama ofisleri sayesinde binlerce ürünü milyonlarca insana ulaştırdı.
  • Üretim merkezlerimiz, 7 ayrı ülkeden çıkış sağlayıp daha sonra 32 ülkede 34 farklı mağaza zinciri oluşturmasını sağladı.
  • Söz konusu yeni ürün çıkartmak ve insanlara tanıtmaksa 17 milyonluk üretilen ürün sayımızla konudaki farkımızı belli etmek için yeterli bir rakamdır.
  • 2 milyar dolar ihracat rekorunun yanında, 2015 yılında patent şampiyonluğu ve yine 2015 yılında Dünya beyaz eşya sektöründe Dünya 3.cüsü olmak, tüm yorgunluklara değer nitelikte çabalardır.