Gizli Tavan Tipi Arçelik Fan Coil 

Ankarada Gizli Tavan Tipi Arçelik Fancoil klimaları ayıran en büyük farkların başında, kalite, uygun fiyat, enerji tasarrufu ve müşteri memnuniyeti gelmektedir.

Gizli Tavan Tipi Arçelik Fan Coil Kullanmak Nasıl Kazançlar Sağlamaktadır? 
 

Gizli tavan tipi Arçelik fan coiller tanıtım yapıldığı günden bu yana, mimarlardan, hastane sahiplerine kadar derin bir nefes aldırdı. Zaman hızla ilerlerken beklentiler, amaçlar ve kullanım alanları çok farklı noktalara geldi. Her nerde olursanız olun hava koşulları kendi istediği gibi hareket edecektir. Özellikle kalabalık ortamlarda hava dengesini klimalar dışında sağlamak mümkün değildir. Temel olarak müşteri memnuniyetini baz alan Arçelik klimalar, en doğru seçim olarak karşınıza çıkacaktır.  

Klima tiplerine göre uygulanması istenen klima modelleri farklılık gösterirken, fiyat artışına uğrayacaktır. Yüzlerce panel gerektiren hastane vb. alanlarda en iyi kaliteyi sunan klima seçiminde Arçelik bütün problemleri ortadan kaldıracaktır. Kullanıcılarına verdiği hizmetin karşılığını, yıllardır tercih edilerek görmektedir. Aklınıza takılan tüm soruların cevaplarını bulurken, ürünleri yakında görme fırsatı için Ankara mağazamıza gelmeniz bütün ihtiyacınızı karşılayacaktır. 

Arçelik Gizli Tavan Tipi Fan Coil Ürünler 
 

1955 yılından bu yana, başta Türkiye olmak üzere Dünya’nın dört bir yanına teknoloji taşıyan Arçelik kurumsal, kalite farkını her üründe daha da fazla yansıtmaktadır. Beyaz eşyadan küçük ev aletlerine, ankastre ürünlerinden televizyonlara, bilgisayar, cep telefonu ve daha nice ürünü piyasaya kazandırmaya devam ediyor. İlk zamanlar sadece tek bir üretim merkeziyle başlayıp, şimdi 130 ülkede 11 farklı markayla hizmet vermektedir.  

Kuruluştaki temel amaç başta ev hanımları, iş sektörü ve diğer ihtiyaç duyulan tüm sektörlere Dünya’nın uzun zamandır kullanmakta olduğu teknolojiyi gayet uygun fiyatlarda ulaştırmaktı. Aynı zamanda kalite ve güven olgusunu da yanına alarak çizgisini bozmadan, yenilikçi adımlarla her zaman ileriyi hedeflemek.  
Sadece satış esnasında ve reklam bölümlerinde değil, satış sonrası hizmet de de bir numara konuma gelinmesinde kurumsallığın oldukça büyük bir yeri vardır. Satılmakta olan ürünün garantisiyle birlikte, daha sonra karşılaşabilecek tüm problemlere birlikte çözüm getirmektedir.  

Gizli Tavan Tipi Arçelik Fan Coili Ayıran Özellikler Nelerdir? 
 

Arçelik klima özellikleri denildiğinde, direk olarak en yüksek performansı, en düşük maliyetlere ürettiğini görürüz. Milyonlarca liralara imar edilen yapılardan, alışveriş merkezlerindeki sisteme kadar böyle bir tasarruf, kesinlikle yüksek getireler sağlayacaktır.  

Hedeflenen mükemmellik için ara vermeden çalışılmaktadır. Kullanılan her parçanın sorunsuz üretimi, birleşimi ve sunumu gerekmektedir. Müşteri memnuniyeti tam manasına bütünleşen, bu sayede tüm gelişmelere verilen emekler test edilmiş olur. Takım ruhu, yüksek motivasyon, kaliteli çalışma anlayışı ve başarı odaklı adımlar Arçelik kurumsallık için vazgeçilmez kurallar bütünüdür.  
Tüm sektöre baştan aşağı öncülük ederek, bütün olanakları dahilinde her kesime ihtiyaçlarını ulaştırıyoruz. İhtiyaç duyulan tüm teknoloji en kolay yollarla insanlara iletmek, kurumsallığın en temel nedenlerini oluşturmaktadır. Gelişim ve ilerlemeler sağlanırken hiçbir yaşam alanına müdahale etmemek, çevreyi korumaya yönelik eğilimlerde bulunmak ve insan sağlığını unutmadan adımlar atmak kaliteli Arçelik kurumsal özeliklerinin yapı taşlarıdır. 

Tasarım harikası ürünlerin bulundukları her noktada, istenilen sıcaklık ve soğukluğu ayarlamak bir tuşa basmak kadar kolay. Sizler müşteri ve misafirlerinize, konfor ve kaliteyi bir arada sunarken, Arçelik klimalar, paranızın cebinizde kalmasına katkıda bulanacaktır.  

Talep etmeniz durumunda Türkiye’nin her yerine, ürünlerimiz aktarmaktayız. Bütün taşıma ve teslim aşamalarında, diğer markalarda olmayan bir özenle, ekstra koruma sağlayan köpük gibi sağlamlaştırıcı koruyucular gönderiyoruz. Gizli tavan tipi Arçelik fan coil klimalar adına en kaliteli adım yine Arçelik tarafından atılır.