Arçelik Kurumsal

Arçelik Kurumsal

Arçelik Kurumsal

Arçelik 1955 yılında Türkiye Cumhuriyeti’nde başlattığı projelerine, artık 7 farklı ülkede 18 üretim tesisiyle Dünya’ya örnek bir kalitede hizmet vermektedir. Başarı sadece istemekle değil, uğruna harcamanız gereken zaman, emek ve yüksek kabiliyet gerektirir. Hepsi bir araya geldiğinde karşınıza çıkacak olan marka Arçelik’ten başkası olmayacaktır. Dünya arenasına çıktığı günden bu yana, 32 tane farklı ülkedeki satış ve pazarlama ofis sayısını zaman ilerledikçe inanılmaz rakamlara ulaştırdı. Tüm Dünya üzerinde 34 adet ürün satış mağazasıyla ülkemizi sonuna kadar temsil etmeye hak kazanan beyaz eşya devi Arçelik, çalışmalarına bir an bile ara vermeden karşımıza sürekli yeni ürünlerle çıkmaya devam ediyor.

Arçelik Türkiye

Türkiye’de beyaz eşya denildiğinde, karşılaştığınız tüm problemleri halletmek artık çok basit. Çünkü herkes beyaz eşyanın Arçelik’ten alındığını yıllardır bilir. Böyle bir güven ortamı yaratmak kalite ve üstün hizmet anlayışıyla birleştiğinde, tüm piyasasının %50’lik pazar payına sahip olursunuz. Televizyon sektöründeki yenilikler ve büyüme hızıyla %28’lik üretim kapasitesini genişleterek en hızlı gelişen marka yine Arçelik oldu. Dünya’daki tüm satış ve pazarlama kalitesi, teknolojisi ve üretim kapasitesi sıralamasında 3. Sıradadır.

Arçelik Dünya Markası

Türkiye’den sonra Çin, Rusya, Tayland, Pakistan, Güney Afrika, Romanya gibi ülkelerdeki Arçelik üretim merkezlerisayesinde Dünya’nın dört bir yanında hizmet vermektedir. Bünyesinde Elektrabrengez, Artictic, Lisure, Flave, Defy, Altus, Dawlance, Grundig, Blomberg ve Beko gibi herkesçe bilinen ve sevilen markaların tüm haklarını elinde tutulur. Böylece Defy’nin göstermiş olduğu başarı sayesinde Güney Afrika ve Romanya’da beyaz eşya sektöründe 1. sırada geldi. İngiltere ve Polonya’da Beko dışında ev aletleri ev beyaz eşya alımları yapılmaz.