Ankastre

 

Ankastre Mutfak Nedir?

Son yılların en çok tercih edilen mutfak tipi olma özelliğini taşır. Yeni yapıların hepsi, ankastre mutfak olarak hazırlanmaktadır. Son derece derli toplu ve hiçbir bağlantının gözükmediği sistemler, en çok hanımların ilgisini ve talebine maruz kalmaktadır. Konuya birde Arçelik ankastre olarak bakıldığında, sonuçlar karşımıza daha bir muhteşem çıkıyor.

Ankastre | Arçelik Ankara

Ankastre Arçelik ankara başlı başına bir sanat eseri olarak tanımlanabilir. Teknolojinin son harikası cihazlarımız, yılları aşkın sektör öncülüğümüz ve işimize göstermiş olduğumuz özen, elde edilen sonuçların mükemmelliğinde ötesine taşır.

Arçelik Ankastre Fırın: sürekli olarak yenilenen model ve fiyatlarımızla başta hanımlar olmak üzere, tüm kullanıcılarına farklı deneyimler yaşatmaya devam eder. Genel özellikleri multifonksiyonparmak izi bırakmayan inoks, led ve lcd ekran seçenekleriyle muhteşem sonuçlara hazır olun.

Arçelik Ankastre Ocak: Mutfağı olan her ortam için mükemmel bir tercihtir. Tüm bağlantıları gizli, yer kaplamayan ve teknolojinin tavan yaptığı sistemler çok hızlı bir şekilde kullanıma hazır hale getirilir.

Arçelik Ankastre Kurutmalı Çamaşır Makinesi: Her hanımın evinde görmek istediği ürünlerin başında gelir. Tercih edilmesi durumunda 8 kilo kapasite, 5 kilo kurutma kapasitesi, 1400 devirlik sıkma kuvveti vesoğuk su girişiyle hizmette son noktada olduğunu hissettirir.

Arçelik Ankastre Bulaşık Makinesi: Mutfakta bütünlük yaratmak istiyorsanız, Arçelik ankastre bulaşık makinesi olmadan hep bir taraf eksik kalır. Özellikleri A+ plus enerji tasarrufu, 8 farklı program sayısı ve parmak izi bırakmayan yüzeyiyle istediğiniz kalite görsellikle buluştu.

Arçelik Ankastre Buzdolabı: Tamamen kullanışlı kavramının tanımı olarak tasarlanan bu dolaplar, istediğiniz kadar geniş istediğiniz kadar portatif olma özelliğine sahiptir. İster dondurucu altta, dilerseniz rengi siyah şıklığın son teknoloji sistemiyle buluşmuş hali Arçelik ankastre buzdolabıdır.


Konut, otel ve benzeri projelerde, tasarımı ve teknolojisi ile fark yaratan ankastre ve tüm diğer solo beyaz eşya ürünleri, elektronik ürünler, küçük ev aletleri ve klima üniteleri; ilgili alanda her çeşit kurumsal ihtiyaca cevap verebilecek bir ürün yelpazesi ve hizmet alt yapısı ile toplu satışlar birimimiz tarafından teklif sunmaktayız.