Gizli Döşeme Tipi Arçelik Fan Coil 

Hem istediği ısı değerlerine kavuşmak isteyip, hem görsel bir fark yaratmak isteyenleri soluğu Arçelik’te alır. Gizli döşeme tipi fan coil alırken nelere dikkat edilir ve nerelerde kullanılır profesyonel çözüm üretiyoruz. 

Neden Gizli Döşeme Tipi Arçelik Fan Coil Kullanmalıyım? 
 

Gizli döşeme tipi Arçelik fan coil, son yıllarda klimalar arasında en çok kullanılan modellerin başında gelmektedir. Beklentileri tam anlamıyla karşılaması, diğer taraftan baştan sona kadar gösterilen ilgi ve bununla birlikte enerji tasarrufunda çığır açmaları, talep edilmesi için yeterli bir neden. Özellikle bulunduğu ortamın hava sıcaklığını ayarlarken, cep yakmayan adımlar atılması yine Arçelik klimalar tarafından gerçekleştirilir. Piyasa üzerindeki tüm rakiplerinden her zaman için önde olan Arçelik, klima görüntüsünden rahatsız olanların imdadına yetişiyor. Kalite ve daha kazançlı bir fırsat sizleri bekliyor. 

Mevsimsel değişiklikler direk olarak herkesi, her konuda etkileyecektir. Ankara soğuğunda evinize döndüğünüzde, sıcak bir ortam bulurken çok paranız gitmesin, Arçelik ürünleri her zaman için paranızın karşılığı olacaktır. Tüm bu imkânlardan faydalanmak için merkezi Ankara’da bulunan, sipariş edilmesi üzerine, Türkiye’nin dört bir yanana ulaşım sağladığımız mağazamıza gelmeniz, bütün sorunları çözecektir.  

Fan Coil ve VRF Farkları Nelerdir? 
 

VRF klimalar, üç farklı kelime olan Variable, Refrigreat ve Flow kelimelerinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe karşılığı değişebilen debili soğutucu sistemleri olarak gösterilmektedir.  

Arçelik VRF klima özelliklerinin tercih edilmesindeki en güçle neden, tek bir dış üniteyle sayısı fark etmeksizin tüm iç ünitelerin yönetilebiliyor olmasıdır. Aynı zamanda tüm kontrolün tek bir noktadan yapılması, oldukça geniş alanlarda istenilen hızda hava dağılımını sağlamaktadır. Talep edilen sıcaklık veya soğukluk gayet seri şekilde istenilen ünitelere iletilerek koşullar istenilen seviyeye getirilir. İnverter tekonolojisi yardımıyla kendini başka bir boyuta taşıyarak tüm olanakları olduğundan daha kolay bir hale getirildi. 

Normal klimalarla arasında aşırı derecede mekanizma farkı bulunmaktadır. Enerji tasarrufunda oldukça etkili, çevre dostu, görsel bakımdan son derece şık ve modern yapıların neredeyse tamamında bütünleşmiş klimalardır. 

İklimlendirilme ihtiyacı duyulan tüm bölgeler, aşırı yüklenmeye gerek duyulan alanlar ve sağlam sistemlere lazım duyulan her yere sığabilir.  

Büyük yapılar başta olmak üzere, otel, hastane, ofis, mağaza, restoran, tiyatro salonları, sinemalar, mimari tercihler, dış cephesinde hiçbir şekilde görünüşü bozulmasını istenmeyen türde olanlar. Diğer taraftan, mekanik düzenlemenin yapılmadığı ya da geç kalındığı alanlarda çok büyük kolaylık sağlamaktadır. Villa gibi müstakil yapıların nerdeyse tamamının ortak tercihidir.  

Bina sahiplerinin kiracılarına özel masraf azaltan, ekstra zaman kaybından kaçınmasını sağlayan Arçelik VRF klimalar, son yılların en çok tercih edilen iklimlendirme sistemlerinin başında gelir.  Ortalama olarak diğer klima modellerinden daha yüksek fiyatlarda satışa sunulsalar da tüm paneller ayrı olarak takılması istenildiğinde çok yüksek rakamlar ortaya çıkar. 

Gizli Döşeme Tipi Arçelik Fan Coil Nasıl Çalışıyor? 
 

En sessiz çalışan klimalar denildiğinde gizli döşeme Arçelik klimaları, ortaya koyduğu performansla birlikte, sürekli olarak kendisini geliştirmeye devam etmektedir. Bu sayede bütün rakipleriyle arasında açık ara fark bulunmaktadır. Çünkü evinde, ofisinde veya başka bir yerde en güzel görüntüye, en uygun fiyata sahip olma şansını Arçelik sunar.  

Kullanımına başlandığı andan çok sessiz ve tasarruflu bir sistem çalışmaktadır. Ay sonlarında baş döndüren faturalara veda etme zamanı geldi. En kaliteli klimalar arasında tartışmasız olarak gösterilen modellerle, huzur ve kazancı aynı anda yaşayacaksınız. Tüm bu ayrıcalıklara sahip olmak için, gizli döşeme tipi Arçelik fan coil satın almanız yeterli olacaktır.