Ankara Arçelik Kurumsal Bayii

Ankara Arçelik Kurumsal Bayii
Arçelik A.Ş

1995 yılında start verdiği çalışmalarına başta Türkiye olmak üzere, Romanya, Çin, Rusya, Güney Afrika, Tayland ve Pakistan dahil tam 7 farklı ülkeye 18 üretim tesisi kazandırmıştır. Sadece üretim yapılan coğrafyalarda değil, 32 farklı ülkede 34 satış pazarlama ve diğer 11 markasıyla Dünya devleri arasında baş köşededir. Arçelik, Beko, Blomberg, Grundig, Elektrabregenz, Arctic, Leisure, Flave, Defy, Altus ve Dawlance markaları 145 ülkede her zaman için birinci sırada gelir.

16.000 Milyon TL olan ciro temelinin altında, çok geniş bir global faaliyet ağı yatırr. Bu ağı destekleyen 7 farklı ülkede 18 üretim merkezi, 32 ülkede son sistem teknolojileriyle donatılmış 34 adet satış pazarlama organizasyon ofisleri var. Ayrıca, tam olarak 145 ülkenin merkezi konumlarında ürün satışı ve hizmet adımlarıyla tamamlanır.

Arçelik A.Ş Türkiye

Arçelik A.Ş, Türkiye beyaz eşya piyasası denildiği zaman en büyük gücü olarak tanındı. Tüm ankastre ve beyaz eşya alanında pazar payı hesaplarında %50’lik bir payı elinde tutar. Tv sektörüne giriş yaptığı günden bu yana çalışmalarına hız kesmeden devam etmesi neticesinde %28 oranında bir büyümeye kavuşarak, en hızlı büyüyen firma unvanını sürdürmektedir. Dünya üzerindeki beyaz eşya satışları hesaplarına göre Arçelik Dünya sıralamasında en büyük 3. Firma olma özelliğini taşımaktadır.

Arçelik A.Ş GLOBAL

  • Arçelik bünyesinde bulunan Defy markası sayesinde Güney Afrika ve Romanya ülkelerinde en büyük lideri konumundadır.
  • Pakistan’da bulunan Dawlance firmasını da satın almasıyla burada da en büyük pazar payına sahip beyaz eşya firmasıdır.
  • Beko firması Avrupa’nın beyaz eşya kültürünü değiştirmeye varan bir çizgiyle, pazar payında 2. sırada yer alarak büyük işler başarmaya devam etmektedir.
  • İngiltere ve Polonya’nın tüm beyaz eşya gereksinimini tek başına karşılar.