Arçelik LG Bayii

Arçelik LG Bayii

Arçelik / LG Ürünleri 

Arçelik LG bayii olarak uzun yılların vermiş olduğu tecrübemizle birlikte sizlere verdiğimiz hizmetimizi ara vermeden geliştirmeye devam ediyoruz. Dünya’nın neredeyse elektronik eşya ihtiyacının %50 kısmını karşılama potansiyeline sahip olan markalarımızla istediğiniz zaman ulaşma fırsatını ayaklarınıza getiriyoruz. 

Ankara’nın en iyi LG bayii si olmanın verdiği haklı gururla, yolumuza devam ederken, sürekli olarak yenilikleri sizlere ulaştırmaktan geri durmuyoruz. En yeni beyaz eşya ürünlerinden, aklınıza gelebilecek tüm LG ürünlerinin en son modellerini mağazamızda bulacaksınız.  

Kış aylarının zorlu hava koşullarına yenilmemek için, LG klimaların son modellerinden, istediğiniz herhangi bir modele kadar bulmakta zorluk çekmeyeceksiniz.  

Arçelik A.Ş ve Ürünleri 

Arçelik markası 1955 kurulmuş olup Türkiye’nin ilk çamaşır makinesi ve buzdolabı üreten markaların başında gelmektedir. Fabrika kurumundan hemen sonra tüm üretim alanlarına çok büyük yatırımlar yaparak, Dünya piyasasına açılmıştır. Bu nedenle konu hakkında tüm detay ve özelliklerin bilinmesi, en kaliteli elektrik, elektronik ürünlerin hayata geçirilmesinde başrol oynanmasına vesile oldu. 2018 yılına gelindiğinde yüzlerce ödül, milyonlarca kullanıcı ve ülkesine muhteşem bir sermaye katmış oldu. 

LG A.Ş ve Ürünleri 

LG markası 1958 yılında kurulmuştur. İlk günden itibaren direk olarak radyo ve televizyon gibi ürünlerde kendi sınıfını aşıp, çağının en iyi ürünlerini bizlere kazandırmıştır. Elektronik ürünlerle yakın bir zaman önce tanışmış olsa da çok hızlı bir şekilde adapte olup, yüzlerce yeni ürünü hizmete sunuştur. Her türlü kullanım alanına uygun ve satın alımı kolay ürünlerle kitlesini oluşturmuştur. 

Ankara’da Arçelik ve LG bayii ürünleri satan bir mağazaya ihtiyacınız varsa, Arçelik LG bayii olarak sizlere istediğiniz tüm olanakları sunmayı teklife diyoruz.