Arçelik LG Bayii

Arçelik LG Bayii 

Arçelik ve LG Adına Her Şey Burada! 

Arçelik LG bayiimizin merkez binası Ankara’da olup, talep edilmesi üzerine ülkemiz her noktasına ürünlerimizi ulaştırabiliyoruz. Sürekli olan devam ettirdiğimiz yenilikçi politikamızla, tüm müşterilerimize beyaz eşyadan, klimaya, montaj ve diğer satış alanlarında eksiksiz bir hizmet sunmaktayız.  

Türünün en iyisi cihazlar ve sorunsuz ulaşım gibi sizlere sahip olmak istediğiniz kalite ve satış sonrası hizmet konusunda uzmanlığımızı göstermek istiyoruz. Diğer markalar adına yaşanılan bütün problemleri bir kenara atarak, sadece paranızın karşılığını almak keyif verecektir. Arçelik klimaların sağladığı hava koşullarıyla, evinize ekstra huzur ve sıcaklık getirin. Bunun için en doğru seçim olan adresimize ulaşmanız yeterli olacaktır.  

LG marka ürünler son yılların en çok tercih edilen elektronik ürünlerin başında geldiğini biliyor musunuz? Aklınıza gelebilecek tüm telefonlardaki özelliklerden, mutfak robotlarından daha yüzlerce ürüne sahip olmak artık çok kolay.  

Arçelik Ürünleri 

Arçelik A.Ş uzun yıllardır ülkemizde son derece etkili ve yüksek standartla hayatımıza sağladığı kolaylıklarla bilinmektedir. Türkiye’de üretilen ilk çamaşır ve bulaşık makinelerin yaşama dahil olmasını sağlayan marka olarak tarihe geçmektedir. Her ne kadar tarih olarak uzun bir geçmişe dayansa da, tartışmasız en iyi beyaz ve elektronik eşya markası olarak karşımıza çıkacaktır. 

LG Ürünleri  

LG A.Ş 2018 yılına gelindiğinde artık Dünya üzerinde en çok yeni elektronik alet üreten marka olarak karşımıza çıkmakta. Kuruluş olarak 1958 yılında beri tüm dijital alanlarda performans sergilemektedir. Bilindiği gibi cep telefonlarından, beyaz eşyaya varana kadar, bilinen tüm pazarlarda farkını ortaya koymuştur. Arçelik LG bayii ortak çalışmamızla Dünya devi iki markayı sizlerin rahatlığı için Ankara’da buluşturduk.