Arçelik Ticari Klima

Arçelik Ticari Klima

Ticari Klimada Ankara Arçelik Fark Yaratır

Ticari klima söz konusu olduğunda, hiçbir yerde vakit kaybetmeden Arçelik bayilerine gelin. En yeni ürün kataloğu ve fiyat listeleriyle tüm ihtiyacınızı karşılayacağınızdan emin olabilirsiniz. Teknoloji ve estetik görüntünün bir araya geldiği Ankara Arçelik bayii, sayesinde hem zamandan hem de kendinizi iyi hissettirecek kârlar elde edin. Aklınıza gelebilecek her türlü ticari klima sistemi  bayimizde mevcuttur.

Arçelik Ticari Klima Özellikleri

  • Ticari klima çalışmaya başladığında kontrol tamamen sizde demektir. Bu özellik sayesinde ister yavaş, ister orta isterseniz hızlı evresini tercih ederek istediğiniz hızda hava koşullarını ayarlayabilirsiniz.
  • Üstün teknoloji ürünü turbosu sayesinde çok kısa bir zamanda bulunduğu ortamı istenilen sıcak ve soğukluğu ayarlama niteliği bulunmaktadır.
  • Sabitlenen sıcaklığın bir anda düşüp çıkmasını engellemek adına soğuk hava tedbiri manasında kuvvet uygular ve hem enerji hem cihaz korunumu sağlanmış olur.
  • Tavan ve yer arasındaki mesafenin ölçümünü yapan sensör sayesinde, sıcaklık veya soğukluk eşit olarak dengelenir ve her metrekareye aynı oranda hava uygulanır.
  • Mevsimler değiştikçe ayarlanmasına gerek yok. Kış ayından yaza geçerken kendi orijinal ayarları devreye girer ve siz istemedikçe fazladan hava değişimine gitmez. Bu durum faturada ciddi kazançlar elde etmenize yardımcı olur.
  • Kullanılan enerjinin daha uygun ve maliyeti düşürme seçenekleriyle, istediğiniz seviyede ısınabilir ve yönlendirme yapabilirsiniz.
  • Aynı anda elektrik panosuna yüklenim sırasında yangınlara, cihaz yanmalarına ve daha büyük problemlere meydan vermemek adına emniyet kilidi devreye sokulabilir. Böylece yüksek voltaj çeken başka bir cihaz bağlandığında, Arçelik ticari klima hemen güç düşürerek tüm sistemi koruma altına almış olur.

Her marka klima alınmayacağını tüm tüketiciler bilir, işini bilen tüketici Ankara Arçelik bayine gelir.