Klima Ankara

KLİMA ANKARA

Neden Klima Kullanmalıyım?

Klima bulunduğunuz ortamın, hava koşullara uyum sağlamasını sizin için çok basit bir sisteme dönüştüren elektronik cihazdır. Bu sayede yazın bunaltıcı sıcağından, kışın buz gibi havalardan rahata ermeye yardımcı olmaya yönelik birçok faydası bulunur. Burada dikkat edilmesi gereken, Ankara’da Arçelik klimalar dışında yapacağınız tercihlerin sürekli problem yaratacağınızın farkında olmanız. Arçelik klimaları tercih ettiğinizde, ne enerji ne para nede bir problem oluştuğunda teknik servis arama sıkıntısı çekersiniz.

Arçelik Klima Tipi ve Nitelikleri Nelerdir?

Arçelik klimalar, dört farklı kategoride en yüksek kalite satışa sunulmaktadır. Tüm ürünler tüm şirket ve bayilere aynı kalite kontrollerinde geçerek gitmektedir. Ankara Arçelik mağazaları Dünya’nın her noktasındaki Arçelik’ler le aynı ürünleri sizlerin ayağınıza kadar getirmektedir. En çok ilgi gören ve satışı gerçekleşen modellerimizin başında ev tipi klimalar gelmektedir. Wİ-Fİ özelliğinden 3 farklı özel filtre seçeneği sunmaktadır. 3m fitresi, özel filtre ve kolay sökülebilen filtreler sayesinde her alanda fark yaratmaya devam etmekteyiz. Artık sadece klima almak yeterli değil, evimizin, işyerimizin havasını çok daha temiz bir forma getirmek adına çift yönlü taze hava sistemi kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede en kıymetli değerlerimiz çocuklarımızın bağışıklık sistemine katkıda bulunmuş oluyoruz. Salon tipi klima üretiminde, ürünümüzde olduğu gibi burada da en sütün performansla sahnedeyiz. Çok kolaya sökülüp yıkanabilir filtresi, A sınıfı soğutma enerjisi ve B sınıfı ısıtma gücüyle çalışmaktadır.

Ankara’da klima almak için yapmanız gereken tek hamle, mağazamızda profesyonel çalışanlarımızca sizlere çok net bir şekilde ürün tanıtımlarını dinleyerek ve izleyerek en uygun klima sistemini tercih etmek olmalıdır. Arçelik imzası bulunan her ürün, son anına kadar güven ve kaliteyi temsil eder.