Arçelik Klima Ankara

Arçelik Klima Ankara

Klima, insanların yaşam alanlarında istedikleri hava koşullarını yaratmaya sağlayan elektronik bir cihazdır. Isıtma ve soğutma cihazları denildiğin akla gelen ilk tercihtir. Hava partiküllerini hapseder ve filtreler. En yaygın kullanım alanları evler, okullar, iş yerleri, araçlar vb. mekânlarla sınırlıdır. Günümüzde artık klima ekstra bir konumdan, ihtiyaç haline taşındı. Tercih edilmemesi durumunda, bazı işyerleri arasında kalite farkı yaratacak kadar kendine yer edinmiştir. 

Arçelik Ankara Klima Çeşitleri ve Teknik Özellikleri 

Arçelik klima çeşitleri tam olarak 4 ana kategoriye ayrılmaktadır. A dan z ye hepsi en ince ayrıntısına kadar orijinal bir çizgide, en son teknoloji ürünleri olup, tüm kontrolleri yapılarak siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulur. 

Ev tipi klima: genel olarak artık her evde karşılaşmakta olduğumuz klima modelidir. Arçelik ev tipi klimalar Wİ-Fİ özelliği, özel filtreler sayesinde kolay sökülebilen filtre, yeni ionizer filtre, 3m filtre ve enerji sınıf olarak A++ sınıfı nitelikleriyle bir klimada aradığınızdan fazlası bulunmaktadır. 

Çift yönlü taze hava sistemi: Son teknoloji ürünü Arçelik klimanız istediğiniz hava koşullarını yaratırken, daha rahat nefes almanızı sağlayan çift yönlü taze hava sistemi dakikada 5200 litre havayı ter temiz bir şekilde solumanıza yardımcı olur.  

Mobil & Portatif Klimalar: Duvar kırma ve montaj işlemleri gerekmeden, duvar tipi klima çeşitleri kadar etkili güçtedir. Tahliye borusuna uygun bir ortam yaratıldıktan sonra kullanıma hazır hale gelir. 

Salon Tipi Klima: Mono split ve inverter mono split olarak ikiye ayrılır. Boy olarak en yüksek modeldir. Yıkanabilir toz filtresi, A sınıfı soğutma, B sınıfı ısıtma özelliklerine sahiptir. 

Tüm Arçelik klima çeşitleri son teknoloji ürünü olup, her kesimden kişiye ve kuruma özel tasarımlarıyla Dünya üzerinde en çok tercih edilen ısıtma & soğutma sistemleri tercihleridir.