Kasetli Döşeme Tipi Arçelik Fan Coil 

Dünya üzerinde tüm dev yapıları da karşınıza çıkacak olan Arçelik, kendini yenilerken hizmet anlayışını bir üst sınıfa taşımaya devam ediyor. Kasetli döşeme tipi fan coil incelemek ve satın almak isteyenlerin ilk sıradaki seçimi… 

Kasetli Döşeme Tipi Arçelik Fan Coil Nedir? 
 

Kasetli döşeme tipi Arçelik fan coil, son yılların en çok kullanılan klima tiplerinin başında gelmektedir. Bununla beraber gösterilmekte olan ilginin hakkını vermek adına, asla kalite ve hizmet statüsünden ödün vermeyecektir. Herhangi bir büyük yapı için uygun görülmesine engelleyecek, en ufak bir pürüze bile sahip değildir. Yeni inşa edilen bir otel, ısıtma ve soğutma sistemlerini en uygun fiyata ve en kazançlı duruma getirmek istiyorsa, Arçelik klimalarını tercih etmelidir. Ücretsiz keşif, satış sonrası hizmet gibi çok önemli unsurlar dahil, her detaya ekstra özen göstermektedir.  

Böylelikle yılların verdiği tecrübe, her zaman için kullanıcısı tarafından güven oluşturmuş, ilerleyen dönemlerde çok daha kaliteli ürünlerin altına imzasını atacağını belli etmektedir. 

Arçelik Döşeme Tipi Fan Coil 
 

İklimlendirme söz konusu olduğunda tüm sonuçlar Arçelik ticari klimalara çıkacaktır. Her ne kadar sektör adına tüm gelişimler hız kazanmış olsa da temelde teknoloji ihtiyacı sürekli olarak devam etmektedir. Arçelik ticari klimalar sunmakta oldukları kaliteye ulaşmak için yüksek teknoloji sistemleri sunmak zorundadırlar. İşyerleri, evler, okullar ve bütün kapalı ortamlar artık klimalarla istenilen hava koşullularına ulaşmaktadır. Çok fazla marka olması rekabeti beraberinde getirmektedir. Her alanda gösterdiği performans ve uygun fiyat seçenekleri Arçelik klimalarını farklı noktaya taşımaktadır.  

Türkiye üzerindeki tüm pazar payının %50’lik kısmını elinde tutarak ve tüm sektöre hayat veren adımlarıyla kullanıcıların ortak noktasıdır. Ara vermeden ileri gidilen adımlar, yeni ürünler, güncel listeler, kullanılan malzeme ve aparatların kalitesinden asla ödün verilmemesi beklentilerin karşılığı vermek adına önemli tercihlerin başında gelmektedir.  

En verimli enerji tüketimi dış ortamların koşulları ne olursa olsun ayak uydurabilen ve bunu yaparken çok az güç harcayan modeller başta olmak üzere, tüm ticari klimalar A sınıfı ürünlerdir. Tasarımların şıklığıyla birlikte eskiye oranla çok daha az ses seviyesinde çalışmaları memnuniyeti artırmaktadır.  

Uygun görülen alanlarda oldukça ufak işlemler sonucunda montajlarının tamamlanması, ekstra tadilat işleri gerektirmez ve hemen kullanıma hazır hale getirilir.  

Doğa dostu olmaları sayesinde, aynı zamanda Dünya’mızı koruyarak çevresine de katkıda bulunmaktadır.  

Kasetli Döşeme Tipi Arçelik Fan Coil Nasıl Çalışır? 
 

Bu tarz klimaların çalışma prensipleri, kullanıldıkları alanlara ve boyutlara göre farklılık gösterecektir. Fakat her ne kadar büyük alanlara hitap etse de en az enerjiyi kullanarak en üstün performansı sergileyecektir. En çok tercih edilen klimaların başında gelmesindeki temel neden budur. 

En verimli enerji tüketimi dış ortamların koşulları ne olursa olsun ayak uydurabilen ve bunu yaparken çok az güç harcayan modeller başta olmak üzere, tüm ticari klimalar A sınıfı ürünlerdir. Tasarımların şıklığıyla birlikte eskiye oranla çok daha az ses seviyesinde çalışmaları memnuniyeti artırmaktadır.  

Talep edildiğinde kişisel durumlara göre uyumluk gösterse de temel olarak dev yapılara hizmet vermek amacıyla tasarlanmaktadır. 2 veya 4 borulu sistemlere sahiptir. Örneğin sahip olduğunuz alışveriş merkezinin iğneden, ipliğe tüm klima montaj işlemlerinden tek hamlede kurtulurken, inanılmaz kazanç sağlamış olursunuz. Çünkü üretimine özel olarak uygulanan işlemler, en az enerji kullanımını sağlarken, hijyen koşullarından asla taviz vermemektedir. Böyle bir atak her zaman için geri dönüşü çabuk ve memnuniyet sağlayan hava koşullarına neden olacaktır. Kasetli döşeme tipi Arçelik fan coil kullanıldığı her noktada farkını hissettirecektir.