Ankara VRF Klima Satış

Ankara VRF Klima Satış

VRF KLİMA

Değişebilen soğutucu sistemlerine debi denilmektedir. VRF, son yılların en çok tercih edilen klima sistemlerinin başında gelmektedir. Nedeni fazlasıyla açıktır. Oldukça büyük şirketler ve yapılarda hava sıcaklığı dengelemek büyük bir profesyonellik ister. Tüm ortama istenilen seviyede ısı ve soğuk hava iletmek oldukça masraflı bir iştir. Ankara Arçelik tam burada devreye girerek, gereken tüm ihtiyaçları en uygun maliyete ve en üstün kaliteyi sizlerin beğenisine sunmakta. Piyasadaki tüm klimalar, bu sistemde çok yüksek fiyatlarda ve sağlamlığı tartışılır konumda üretilecektir, dikkat edilmesi gerekir.

Ankara Arçelik VRF Klima Farkları

Bu klima sistemini ayıran en büyük özellik, isterseniz aynı ayna farklı noktalara farklı hava ortamları oluşturma fırsatı tanımaktadır. Örneğin 6 katlı bir iş hanının 5. katı normal sıcaklıkta kalması gerekirken 4. Katının daha soğuk bir ortama ihtiyacı var. Geliştirilen ve Arçelik farkının birleşiminden heat recovery VRF yöntemiyle bunu yapmak çok kolay. Çünkü tek bir panele bağlı dış ünite, içerdeki ünitelerin hepsine kontrol sağlar ve her parça farklı derecelerde çalışabilir.

Ancak kurmuş olduğunuz sistemin hepsinin aynı seviye çalışmasını isterseniz, heat pump VRF teknolojisiyle tüm panellere eşit ağırlık vermesini sağlarsınız. Böylece tek bir noktadan istediğiniz dakika tüm sisteme aynı etkiyi yaratma komutu verebilirsiniz.

Her iki tercihte de gerektiği kadar kompresör sayısı belirlenerek, tüm hava dağılımı eşit miktarda yapılmaktadır. En fazla panel sayısı bu tercihte olduğundan, her panelin düzgün ve etkili çalışması gerekmektedir. Kaliteli kullanımın merkezi olarak tüm alanın eşit miktarda ısıtılıp soğutulması, oluşabilecek her türlü probleme müdahale etme hakkı tanımaktadır. Ani elektrik kesintileri gibi sorunlar sisteme zarar vermeden gereken önlemi almasını sağlar.