Ticari Tip

 

Şirketimiz ELMAŞ A.Ş ile Arçelik A.Ş’nin 1979 yılından beri süren birlikteliği 2008’den beri iklimlendirme çözüm ortağı olarak devam etmektedir.Ticari klima alanında kısa sürede kendini kanıtlayan firmamız Türkiye çapında çok sayıda devlet kurumu ve özel sektör firmaları ile çalışmıştır.Arçelik’in ticari klima ürün gamı ağırlıklı olarak değişken debili çoklu sistem klimalarından oluşuyor. Bir dış üniteye 3 ile 9 iç ünite bağlanabilen inverter multi klima sistemleri evler, ofisler, villa ve butik mekanlar için verimli ısıtma-soğutma, enerji tasarrufu ve konfor sağlıyor.

Değişken debili VRS Multiace Klima Sistemi, gamda yer alan bir diğer ürün grubu. VRS sistemi, bir grupta 64HP kapasiteye ulaşabilen dış ünite kapasiteleri, yüksek COP değerleri, her tür mimari ihtiyaca dönük geniş iç ünite seçenekleri ile esnek, kolay uygulanabilir ve kullanıcı dostu bir iklimlendirme alternatifi sunuyor. Ayrıca, gelişmiş kontrol sistemleri, uzaktan erişimle 4.096 adet iç ünitenin kontrolüne imkan tanıyor.

Değişken debili sistemlerin yanında, hava perdesi, split klimalar , kaset tipi, kanallı split, yer-tavan tipi gibi birebir ticari klimalar da çeşitli kapasite aralıklarında ürün gamı içerisinde yer alıyor.