Arçelik Toplu Satış Ankara Bayii

Arçelik Toplu Satış Ankara

Arçelik Toptan Satış Ankara

Toptan beyaz eşya satın almak isteyen, çok kıymetli iş ortaklarımızı tüm fırsatlarımızı değerlendirmek üzere misafir ediyoruz. Bunu yapmamızdaki temel amaç, ara vermeden araştırdığınız sektörümüzün öncüsü olarak yaşadığınız ekstra zaman kaybını engelleyip, sizleri direk hedefe ulaştırmaktır.

Ankara’da toptan Arçelik beyaz eşya satın almak, artık ne zaman nede para kaybı olacak. Piyasadaki en geniş ürün yelpazesi, en kaliteli modeller, en güncel fiyat listeleri ve en aktif günlerimizi öğrenmek için mağazalarımızı ziyaret etmeniz yeterli olur.

Arçelik Toptan Satış Ürünleri

Beyaz eşya: Buzdolapları, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, derin dondurucular, fırınlar, ocaklar, davlumbazlar, ankastreler, aspiratörler ve su sebillerine kadar son teknoloji ürünlerimizle sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Ev elektroniği: Televizyon, televizyon sehpası, ses sistemleri, bilgisayar, telefon ve uydu cihazları dahil tüm ürünlerimiz çok hızlı satılmakta ve sürekli olarak yenilenmektedir.

Isıtma & Soğutma: Elektrikli ısıtıcı, hava perdesi, vantilatör, klima, kombi, ısı pompası, termosifon, şofben ve termoboyler seçenekleriyle aklınıza gelebilecek tüm Arçelik ısıtma ve soğutma sistemleri siz değerli müşterilerimiz için hazır durumda bekliyor.

Küçük ev aletleri: Süpürge, baskül, saç kurutma, telefon, ütü, ütü masası, kurutmalık, blender, rondo, katı meyve sıkacağı, ekmek kızartma makinesi, tost makinesi ve yayık makinesi tercihleri diğer ürünlerimiz gibi son derece hızlı bir şekilde toptan satılır.

Pişirme Grubu: Ankastre fırın, solo fırın, mini fırın, mikro dalga fırın, ankastre ocak, set üstü ocak, plate ocak olmak üzere 7 farklı şekilde toptan pişirme grubu satın almak isteyenlere özel hazırlandı.

Ankara’da toptan Arçelik satın almak için yapmanız gereken bizlere ulaşmak ve en cazip tekliflerimizi kafanızdaki tercihlerle değerlendirmek, sonraki adımda sadece kalite ve güvenin farkını yaşamak kalıyor.