LG Santrifüj Sistemleri

Neden LG Santrifüj Temin Etmeliyim? 

LG Santrifüj, denildiğinde bilinmesi gerekenlerin başında enerji tasarrufu ve bunun birlikte yüksek performans gelmelidir. Ara vermeden kendisi için geliştirilmiş olan ve her geçen gün kendini bir adım öne taşımayı başarmıştır. LG Santrifüj sistemleri farklı ebatlarda, farklı görünümlerde ve farklı işlevlere sahip olma bakımından sınıflara ayrılmaktadır.  

Kesintisiz ve ömür boyu yanınızda olacak bu sistem, fabrika çıkışının son anına kadar eksiksiz kontrollerden geçmektedir. Burada Santrifüj motor gücü, ne kadar fazla çalışırsa çalışsın, ne kadar yüksek taleplerde bulunulursa bulunulsun, sorunsuz hizmet vermeye odaklı ve çok güçlüdür. Santrifüj boyutları ortalama olarak 2 metre boy, 1 metre en ve derilikten oluşarak, her alana uyum sağlayacaktır. 2.5 ton kadar ağırla çıkması, sıradan bir vinçle bile taşınmasına olanak verir ve yer problemi gibi büyük bir sorunu ortadan kaldırmış olur. Sizler istediğiniz gibi yönlendirmelerinize devam ederken, sistemde işlemeye devam edecektir.  

Santrifüj’ün Nitelikleri Nelerdir? 

Santrifüj nitelikleri bakımından en büyük farkı, eski modellere göre çift pompalı çalışmasıdır. Bu sayede ilk olarak motor yükü hafifler ve tüm parçalar daha hızlı ve daha rahat çalışmış olurlar. Ayrıca pompaları aralarındaki sıralama, bu deneye ekstra katkıda bulunmaktadır. Santrifüj motor yatağı, tamamen bir teknoloji ve mühendislik harikasıdır. Yatağın sağladığı imkân sayesinde, yağlanma gibi sorunlar ortadan kalkmış olur.  

En ufak bir tortu veya hiçbir etki motorun sağlıklı çalışmasını engelleyemeyecektir. Tek bir tekleme yapmadan çalışan ürünler, her zaman için yüksek enerji kazanımı sağlarlar. Güç ve hacim bakımından yüksek enerji harcayan makinelerde, tasarruf edebilmek maddi anlamda getiri sağlayacaktır. Santrifüj son yılların en popüler makinelerinin başında gelmektedir, tercih edilmesi durumunda memnun kalınacaktır.